Bilgi - Biletsepeti.com
Kalkış Tarihi
Bugün
Yarın
{{ind+1}}
Kalkış Tarihi
Dönüş Tarihi

Ucuza Uçak Bileti Almanın 6 Yolu

Bilet Sepeti, düşük bütçeli seyahat etmek isteyenleri de düşündü! Eğer hazırsanız, size ‘Ucuza uçak bileti almanın 6 püf noktası’nı açıklıyoruz.

 • Seyahat tarihlerinizi her zaman esnek tutun!

  Hali hazırda planladığınız bir yolculuk varsa, erken davranmanız en büyük avantajınız olacak bizden söylemesi. Değişkenlik gösteren uçak bileti fiyatlarımızdan en uygun şekilde yararlanmak için biletinizi hafta içi almanızı öneriyoruz.

 • Bilet Sepeti E-Bülteni’ne üye olun!

  Öncelikle yapmanız gereken şey, Bilet Sepeti’ne üye olmak. Üye olurken de, üyelik adımlarından biri olan Duyuru ve Kampanyalarımızı kabul ederek, ilk aşamayı geçmek. Müşterilerimize özel olarak hazırladığımız kampanyalarımızı kontrol ederseniz, avantajlı bilet fiyatlarından kolayca yararlanabilirsiniz.

 • Alternatif havayolu firmalarına bakmadan geçmeyin!

  Nereye gitmek istiyorsanız, gitmeden önce o şehrin havalimanı uçuşlarını karşılaştırmanız sizin yararınıza olacak. Özellikle büyük ve gelişmiş şehirlerde 2 ya da daha fazla havalimanı var. Bütün uçuşlara bakarak karar vermeniz bizce en doğrusu.

 • Alternatif rotalar denemekten korkmayın!

  Gitmek istediğiniz şehir zaten pahalıysa bir de üstüne pahalı bir uçak bileti almanıza gerek yok. Kampanyalı ve maliyeti düşük olan bir şehirden, yeni bir rota çizerek gitmek istediğiniz şehre gidebilirsiniz. Hem de yeni bir yer daha keşfetmenin mutluluğuyla!

 • Tek Yön bilet seçeneğini kullanın!

  Bazen Gidiş-Dönüş biletleri sizin için daha pahalıya mal olabilir. Giderken Sabiha Gökçen’den kalkıp, dönüşte de Atatürk Havalimanı’na ineceğiniz tek yön uçuşları daha avantajlıdır. Araştırma yaparken var olan tüm seçenekleri araştırmanızın yararınıza olacağını düşünüyoruz.

 • Biletlerinizi erkenden alın!

  Bilet fiyatları, seyahat edeceğiniz gün yaklaştıkça artış gösterir. O yüzden, erken rezervasyonlu uçak bileti sizi en mutlu edecek seçenek olabilir. Siz de planlarınızı erken yaparak, hem kaliteli, hem de düşük maliyetli bir tatil yapabilirsiniz. Bunun için de en püf nokta, seyahate çıkacağınız günü ve saati doğru seçmek!

GÖRÜŞ BİLDİR